پیاده سازی استراتژیک

نکات برگزیده مطلب

  • یکپارچه سازی داده ها
  • تجزیه و تحلیل و گزارش
  • مدیریت اجرایی
  • تجزیه و تحلیل پیشرفته

ما به شما در بهبود عملیات خود، کاهش هزینه‌ها و به دست آوردن ارزش بیشتر  کمک می کنیم. استقلال از تامین کنندگان شما را قادر می سازد تا راه حل‌هایی متناسب با نیاز مشتریان خود  ایجاد کنید و سیستمی منحصر به فرد برای عملیات تجاری خود آماده کنید.

سال‌ها تجربه و دانش در مورد اجرای سیستم‌ها باعث سودآوری بیشتر، بازده بیشتر سرمایه (ROI) و کاهش هزینه کل مالکیت (TCO) شده است. پس از تجزیه و تحلیل عملیات تجاری خود و شناسایی نیازهای شما، تیم تخصصی ما، محیطی را ایجاد می‌کند که کنترل عملیات را بهبود بخشیده و باعث بروز تغییراتی سریع‌تر در راسای پاسخ‌گویی به تغییرات بازار می‎شود. تیم ما با نظارت بر شاخص‌های کلیدی عملکرد (KPI) بهره‌وری هرچه بیشتر کسب و کار را برای شما تضمین می‎نماید. پس از اجرای موفقیت آمیز خدمات ICT، ما به طور مداوم مدیریت سیستم را برعهده گرفته و تمام حمایت‌های لازم برای استفاده از آن‌ها را ارائه می‌کنیم.

حوزه‎های اجرایی

یکپارچه سازی داده ها

عملیات کسب و کارهای مدرن شامل برنامه‌های کاربردی متنوع برای جمع آوری و انتشار داده‌ها است که جمع‌آوری، مبادله و هماهنگ‌سازی اطلاعات را برعهده دارد. یکپارچه‌سازی داده‌های جمع‌آوری شده از منابع مختلف با استفاده از تکنولوژی‌های مختلف ذخیره شده تا نظریه‌ای منحصر به فرد از چنین اطلاعاتی ارائه شود.

Big Data

big data عبارتست از جمع آوری مقدار زیادی داده با سرعتی باور نکردنی از منابع مختلف و در فرمت‎های نا همگن. تجزیه و تحلیل Big Data مفهومی برای استخراج اطلاعات مفید از انواع مختلف داده است که به سرعت در محیط کسب و کار مدرن از سیستم‌های متعارف مانند پایگاه داده‎ها، محل بدون ساختار و منابع حسی و شبکه‌های اجتماعی تولید می‌شود.

تجزیه و تحلیل و گزارش

اطلاعات کافی برای مدیریت موفق  کسب و کار و تصمیم‌گیری در باره‎ی آن‎ها تصمیمات بسیار مهمی است. تجزیه و تحلیل و گزارش‌گیری فرآیند از فن‌آوری های مختلفی برای تجزیه و تحلیل، مقایسه و تجسم داده‌های جمع‌آوری شده استفاده می‌کند قبل از ارسال نتایج به عنوان گزارش‌ها برای پایان دادن به کاربران.

مدیریت اجرایی

مدیریت عملکرد یک اصطلاح است که فرآیندها، روش ها، اقدامات و سیستم های مورد استفاده برای مدیریت و کنترل نتایج کسب و کار را توصیف می کند. این فناوری های خاص را برای ایجاد نمونه کارها یکپارچه از فرایندها، معماری و برنامه های کاربردی که پاسخ سریع تر به فرصت ها و تغییرات بازار را قادر می سازد.

تجزیه و تحلیل پیشرفته

تجزیه و تحلیل پیشرفته داده‌ها لینک ها و الگوهای جالب را در مقادیر زیادی از داده ها پیدا می کند که به ابزار گزارش استاندارد پنهان می آیند و پاسخ به “چرا” و “چگونه” را ارائه می دهد. فن آوری های پیشرفته تجزیه و تحلیل ما را قادر می سازد تا پیوندها و الگوهای جالبی پیدا کنند و ما را به یادگیری و پیش بینی های کیفیت می رسانند. نمونه هایی از تجزیه و تحلیل پیشرفته شامل تکنولوژی هایی مانند داده کاوی و تجزیه و تحلیل شبکه های اجتماعی است.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا
بستن