هوش تجاری

هوش تجاری یا هوشمندی کسب و کار (Business Intelligence)  که به اصطلاح BI خوانده می‌شود، به فرآیند تبدیل داده‌های خام به اطلاعات تجاری و مدیریتی گفته می‌شود که به مدیران سازمان کمک می‌کند تا تصمیمات خود را سریع‌تر و بهتر اتخاذ کنند و  همچنین بتوانند بر اساس اطلاعات صحیح، عملکرد درست و سنجیده‌ای از خود نشان دهند.

در سازمانی که BI در آن بکار گرفته می‌شود، مدیران می‌توانند اطلاعات هزینه‌ها را از داخل سازمان استخراج نمایند و بدانند که هزینه‌ها چه هستند درنتیجه می توانند تصمیم‌هایی برای کاهش و حذف آن‌ها بگیرند  و همچنین تغییرات آینده را پیش‌بینی کنند و برای مسائل خود راه‌حلی مناسب داشته باشند.

راه‌کارهای هوش تجاری

تطبیق با نیازمندی‌های شما

اتخاذ تصمیماتی سریع‌تر و هوشمندانه‌تر با استفاده از هوش تجاری به افزایش مزیت رقابتی شرکت کمک می‌کند.

در نتیجه شما می‌توانید مزیت رقابتی را با یک سیستم اطلاعات مدیریتی که به خوبی طراحی شده است، ایجاد کنید. پس موفقیت در پروژه، نتیجه‌ی انتخاب فرآیندهای درست، تکنولوژی درست و افراد درست می‌باشد.  تیمی تخصصی ما دارای  مشاوره‌ی هوش تجاریست که به شما در رسیدن به هدفتان یاریتان می‌کند و راه‌حل‌های هوش تجاری متنوعی را با توجه به نیازهای شما ارائه می‌دهد و همینطور با مدیران بازار جهانی در زمینه‌ی کسب و کار و تجزیه و تحلیل ایجاد سیستم‌های یکپارچه مدیریت کسب و کار، تعامل می‌کند.

مرکز هوش تجاری

مشاوره، پیاده‌سازی و عملیات مرکز توانمندی هوش تجاری

چالش آماده‌سازی هوش تجاری

پیش از شروع کار با انبار داده و ابتکار هوش تجاری، شما باید خود را ارزیابی کنید تا دریابید چه میزان آماده‌ی پذیرش هوش تجاری هستید، در نتیجه قادر خواهید بود احتمال موفقیت خود را افزایش دهید. ما با دارا بودن تیمی مجرب آماده‌ی ارائه‎ی خدمات مشاوره در زمینه‎‌ی هوش تجاری و بررسی میزان آمادگی سازمان شما جهت شروع و اتخاذ تصمیماتی در این زمینه می‎باشد.

بررسی میزان بلوغ هوش تجاری

همه‌ی سرمایه‌گذاری‌ها در زمینه‌ی هوش تجاری منجر به سوددهی نخواهند شد، بررسی میزان بلوغ هوش تجاری باعث ایجاد پیشنهادهای بهتری می‌شود. رویکرد مطلوب هوش تجاری، تصمیمات بهتر را تضمین کرده و بهره‌وری، کارایی و کاهش هزینه‌های عملیاتی را به دنبال دارد. شما می‎توانید ضمن مشاوره با تیم تخصصی بینان سیستم، business case حرفه‎ای خود را دریافت کنید.

ارزش کسب و کار

  • پروژه‌های استراتژیک کسب و کار همراستا با استارتژی کسب و کار
  • فعال کردن تصمیم‌گیری سریع و مبتنی بر واقعیت
  • چارچوب‌ها و اجزای قابل استفاده
  • رفع نیازهای کاربران
  • تضمین سازگاری تصمیمات اتخاذ شده با نیازمندی‌های کسب و کار
  • هزینه‌های کمتر برای ابزارها و فرآیندهای هوش تجاری
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا
بستن